Nazywam się Przemysław Pomarański. Urodziłem się 4 maja 1988 roku w Lipsku. Fotografią zajmuje się od 2008 roku. Ukończyłem studium policealne Profesja Kielce (Fototechnika).

 

Tworząc firmę 4U STUDIO przyświecał mi jeden cel – robić to co kocham. Moją pasją od zawsze była szeroko pojęta fotografia i wszystko co z nią związane. Fotografia jest moim wielkim hobby, ale traktuję ją bardzo poważnie i podchodzę do niej z pełnym zaangażowaniem, ponieważ jest ona dla mnie także zawodem, który wykonuję na co dzień.

 

Fotografia pozwala zatrzymać chwile bardzo ważne – do których chcemy wracać, jest pełna uczuć i emocji. To obrazy z naszego życia „malowane światłem”. W mojej ofercie znajdziecie więc sesje portretowe,  ślubne, rodzinne, dziecięce (noworodkowe), z brzuszkiem, a nawet akty.

 

Od poniedziałku do piątku w godzinach pracy można mnie najczęściej znaleźć w niewielkim studio w Zwoleniu, przy drodze krajowej 12, jednak moim ulubionym środowiskiem pracy jest plener, gdzie czuję się najlepiej. Mam głowę pełną inspiracji i pomysłów i jestem pozytywnie nastawiony na każde nowe zlecenie, które traktuję jak wyzwanie.

 

Współpracowałem m.in. z Kieleckim Teatrem Tańca, CKK Profesja, ITV Morawica, Chiltern Business Farm, LORD SHOES – Salon obuwia, Zwoleńska Ostoja, By MyName, Guzik z Pętelką i Ilona Kowalczyk – Make-up Artistry obecnie z usług 4U STUDIO korzystają wydawnictwo GAD Records oraz szkoła AP Edukacja Kielce.

 

Jedną z moich ulubionych dziedzin fotograficznych jest fotografia ślubna. Oferuję wykonanie szeroko rozumianego reportażu ślubnego – od przygotowań poprzez błogosławieństwo, uroczystość w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego, przyjęcie weselne, kończąc na plenerze ślubnym. Jestem elastyczny – swoją ofertę dostosowuję do indywidualnych potrzeb klienta. Wykonane przez mnie zdjęcia przedstawiają historię Młodej Pary, jej otoczenie i atmosferę tego wyjątkowego dnia – zarówno detale, jak i emocję które towarzyszom wszystkim tego dnia.

 

Oprócz robienia zdjęć zajmuję się również nauczaniem w kierunku fotografii – prowadziłem kursy dla Zwoleńskiego Domu Kultury z zakresu podstaw fotografii oraz dla AP EDUKACJA Kielce z zakresu fotografii cyfrowej, fotografii produktowej, programu Adobe Photoshop i fototechniki.

 

Skontaktuj się ze mną, by poznać szczegóły oferty 4U STUDIO. Nasz cennik podzielony jest na pakiety dzięki którym klient może wybrać ofertę idealną dla siebie – możemy też na życzenie zrobić wycenę specjalnego zlecenia.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Pozdrawiam,

Przemysław Pomarański

4U STUDIO

viddler facebook-like mm blogger